top of page

пт, 23 июн.

|

Dudince - kúpele

KINO DIAMANT - Ostrov

Dobrodružno romantická komédia kino Kúpele Diamant Dudince Vstupné: 4 €

KINO DIAMANT - Ostrov
KINO DIAMANT - Ostrov

Čas a miesto

23 июн. 2023 г., 19:00 – 20:40

Dudince - kúpele, Kúpeľná 107, 962 71 Dudince-Dudince - kúpele, Slovensko

Obsah

Jiří Langmajer, Jana Plodková a opustený ostrov v tropickom raji. To sú aktéri dobrodružnej romantickej komédie Ostrov, v ktorej dvaja ľudia, ktorí už nechcú byť spolu, zistia, že hádky a spory sú zbytočné. Najmä v divočine.

Dobrodružná romantická komédia Ostrov rozpráva príbeh jednej katastrofálnej dovolenky, ktorá sa pre dvoch rozhádaných manželov skončí niekoľkomesačnou robinsonádou na opustenom tropickom ostrove. Aby sa zachránili a prežili, nezostáva im nič iné, len sa opäť začať počúvať a nájsť k sebe cestu. Ich príbeh sa začína v luxusnom exotickom letovisku, kde sú Alice a Richard po rokoch konečne na dovolenke, ale všetko sa zvrtne. Richard oznámi Alici, že sa chce rozviesť. Alica je zaskočená a ich exotická dovolenka sa okamžite končí. Alica sa chce okamžite vrátiť domov, nech sa deje čokoľvek. Richard sa teda nechá odviezť nákladným lietadlom, pretože nič iné mu nezostáva. Ich let však havaruje a Richard a Alice uviaznu na opustenom ostrove uprostred oceánu. Katastrofa je katastrofa, ale Alica sa ich aj tak rozhodne rozdeliť a rozdelí ostrov na polovicu. Jedna je Richardova a druhá jej. Netrvá dlho a uvedomia si, že ak chcú na ostrove prežiť, musia spolupracovať a tiež sa dohodnúť.

Komédia / Dobrodružný / Romantický

Česko, 2023, 100 min

Réžia: Rudolf Havlík

Scenár: Rudolf Havlík, Filip Oberfalcer

Hrajú: Jana Plodková, Jiří Langmajer

Miesto: kino Kúpele Diamant Dudince

Vstupné: 4 € predaj vstupeniek na recepcii v deň premietania filmu.

Ukážka z filmu: https://www.youtube.com/watch?v=WKsrt2whW_Y&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwww.cine-max.sk%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title

Zdieľať

bottom of page